FAQ

Najčastejšie otázky

Najčastejšie otázky ktoré dostávame od klientov

Ako dlho trvá kým dostanem funkčný web?

Je to veľmi individuálne, vždy to závisí od požiadaviek klienta, jeho očakávaní a samotnej analýzy riešenia. Môžete nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára, kde Vám na základe Vašich predstáv radi upresníme odhadovaný termín dodania.

Mám záujem o spoluprácu, ako postupovať?

Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára, prípadne na telefónne číslo uvedené na stránke. Radi Vám odpovieme na Vaše správy v čo najkratšom čase.

Koľko stojí vývoj webovej stránky?

Cena za vývoj je variabilná, vždy je závislá od jednotlivých požiadaviek klienta. Ak nás kontaktujete, pripravíme Vám cenovú ponuku na mieru.

Aké výhody prináša vytvorenie e-shopu na mieru?

Vytvorenie e-shopu na mieru vám umožní presne prispôsobiť funkcie a dizajn vášmu podnikaniu, zabezpečiť optimálny užívateľský zážitok a zvýšiť konverzie (nákupy).

Mám existujúcu webovú stránku. Viete mi ju spravovať?

Áno, vieme zabezpečiť hladký presun Vašej existujúcej webovej stránky k nám, a prevzatie správy IT služieb s minimálnym prerušením prevádzky.

Aké technológie a programovacie jazyky používate pri vývoji webových aplikácií?

Naše webové aplikácie vyvíjame s použitím moderných technológii a programovacích jazykov, ako sú HTML(CSS+JS), React, NextJS, Wordpress, Woocommerce, PHP, NodeJS, React Native, a mnoho ďalších.

Poskytujete podporu a údržbu po dodaní softvérových riešení?

Áno, zabezpečujeme pravidelnú podporu a údržbu Vašich softvérových riešení, vrátane aktualizácií, opráv chýb a technickej podpory.

Môžete navrhnúť logo a grafiku pre moju webovú stránku?

Áno, vieme Vám zabezpečiť vytvorenie loga, grafiky a vizuálneho obsahu pre vašu webovú stránku.

Môže sa moja webová stránka optimalizovať pre vyhľadávače (SEO)?

Áno, poskytujeme SEO optimalizáciu vašej webovej stránky, čo znamená optimalizáciu obsahu, meta popisov, kľúčových slov a ďalších faktorov tak, aby sa zlepšilo jej zobrazenie vo vyhľadávačoch.