Naše služby

Služby

E-shop na mieru, profesionálna webová stránka, inovatívna webová aplikácia a spoľahlivá správa IT služieb. S Webology môžete získať individuálne riešenia, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť úspech vo vašom podnikaní.

E-SHOP

Vlastný e-shop na mieru

Dôslednou analýzou Vám vieme ponúknuť riešenie na mieru, ktoré posunie Vaše podnikanie na ďalší level. V dnešnej dobe je k dispozícii množstvo riešení, ako sa dá e-shop vytvoriť. Vo Webology Vám však ponúkame komplexné riešenie na mieru, vrátane optimalizácie pre vyhľadávače, rýchlosti e-shopu a dôraze na používateľsky prívetivé prostredie. Inovatívne technológie a intuitívny, moderný dizajn sú samozrejmosťou.

Webové stránky

Webová stránka, akú inde nenájdete

V dnešnej dobe je potrebné prezentovať svoju spoločnosť či podnikanie na internete. Veď kde inde hľadajú klienti informácie o Vás, Vašom podnikaní alebo Vaších službách? Dnes je všetko na internete. Vo Webology Vám vytvoríme webové stránky s dôrazom na originalitu a inovatívne technológie. Sme tu pre vás, aby sme vytvorili webovú stránku, ktorá vyjadruje jedinečnosť Vášho podnikania a zanecháva nezabudnuteľný dojem na návštevníkov.

Interné systémy a aplikácie

Webová alebo mobilná aplikácia

Potrebujete rozsiahly IT systém na správu procesov vo Vašej spoločnosti, alebo máte nápad a neviete ako vyvinúť modernú webovú aplikáciu? Máme dlhoročné skúsenosti s vývojom komplexných riešení. Ponúkame dlhodobú spoluprácu pri vývoji a údržbe nie len webových, ale aj mobilných aplikácií. Spravujeme niekoľko veľkých IT systémov, ktoré sú používané na celom svete.

1. Konzultácia s klientom

V tejto fáze si prejdeme Vaše predstavy a zanalyzujeme aktuálne riešenia.

2. Návrh riešenia

Navrhneme riešenie šité na mieru tak, aby sme splnili Vaše očakávania a poskytneme harmonográm prác.

3. Realizácie riešenia

Počas tejto fázy realizujeme navrhnuté riešenia a informujeme Vás o postupe prác.

4. Odovzdanie riešenia klientovi

Počas tejto fázy Vám odprezentujeme finálne riešenie a odovzdáme Vám všetko potrebné know-how.