Webology

O nás

Malá spoločnosť ktorá tvorí veľké veci

Kto sme

O nás

Sme malou spoločnosťou sídliacou na Orave v meste Trstená. Našou záľubou a zároveň prácou je tvorba webových riešení podľa predstáv klienta na mieru. Svoje pôsobenie sme začali v roku 2020. Chceme klientom prinášať iný pohľad na web a poskytovať široké portfólio služieb od základného návrhu aplikácie, alebo stránky, až po komplexnú správu a optimalizáciu už existujúcich riešení.

Technológie

Kráčame s dobou

V začiatkoch sa naša spoločnosť venovala malým jednoduchým projektom, ako sme však postupne narastali, tak aj portfólio klientov sa rozširovalo. Okrem bežne používaných technológií sú naše projekty postavené na moderných technológiách, ako je ReactJS, NextJS, či NodeJS. Používame serverové riešenia postavené na PHP (Laravel, OctoberCMS), prípadne Python (Flask) alebo NodeJS projekty.

dlhodobých projektov

spokojných klientov

odovzdaných projektov

Projekty

Za čím stojíme?

Našimi klávesnicami prešlo množstvo projektov od jednoduchých webových stránok po e-shopy. Tam sme sa ale nezastavili a v našom porfóliu sú klienti ktorým poskytujeme dlhodobú správu a vývoj rozsiahlých interných systémov. Ani to nám nestačilo a na trh sme uviedli viacero vlastných produktov a riešení. Čo nás čaká ďalej? Sami sme zvedaví :)